مسیر میلیون دلاری

گام به گام تا ثروت-گام اول
مهر ۲۸, ۱۳۹۷
نمایش همه

مسیر میلیون دلاری

مسیر میلیون دلاری از ابتدا تا انتها

سلام به تو دوست خوبم، به مسیر میلیون دلاری خوش آمدید
به شما تبریک می گوئیم چون حضور شما دراینجا، نشانه این است که به مسیر درست مالی و کسب اولین میلیون دلار زندگی ات وارد شده ای و اگر عمیقاً بخواهی می توانی به زودی یکی از ثروتمندان شوی .همه توانایی ثروتمند شدن را دارند، فقط بعضی از افراد ایمان کافی برای حرکت در این مسیر را ندارند. اگر ایمان داری که می توانی به موفقیت عظیم مالی دست پیدا کنی روی همراهی ما حساب ویژه باز کن…

واقعیت تلخ میلیون دلاری :

بسیاری از افراد قادر به ایجاد ثروت و درآمدهای میلیون دلاری نمی شوند به خاطر اینکه هیچ شناختی از ثروت و روانشناسی ثروت و راه های رسیدن به چنین ثروتی را ندارند . هیچ کس مادامی که به درستی مسیر ثروت را نشناسد قادر به طی کردن آن نخواهد بود. برای رسیدن به اوج باید مسیر درستی را انتخاب کرد و چه عالی است که مربیانی کارآزموده که بارها این مسیر را طی کرده اند، اینجا برای کمک به شما حضور دارند.

وظیفه مهم سایت میلیون دلاری:

در سایت میلیون دلاری ما قصد داریم تمام مسیر ثروت و فراز و نشیب هایش را به شما نشان می دهیم و شما را به سمت دانش تخصصی راهنمایی کنیم و در این راه همراه و کمک شما باشیم تا بتوانید به تمام آنچه لیاقتش را دارید دست پیدا کنید.رسالت ما ایجاد فضایی برای آموزش های تخصصی و ارائه برجسته ترین کمک های  آموزشی به همه علاقمندان دنیای ثروت است .

اعتقاد میلیون دلاری ما :

به اعتقاد ما فردی که شناخت دقیقی از مسیر ثروت داشته باشد، فارغ از اینکه چه سن و جنسیتی دارد، به راحتی می تواند به درآمدهای میلیون دلاری دست پیدا کند.بنابراین بدون ترس از اینکه سن مناسبی برای ورود به دنیای ثروت و یا شروع این مسیر دارید، اقدام کنید و ما به شما این نوید را می دهیم که به کمک هم قادر به کسب اولین یک میلیون دلار خودتان خواهید شد.

هدف آرمانی میلیون دلاری: 

می دانیم که کشوری قدرتمند است که سرانه درآمدی مردمانش هم قدرتمند باشد و افراد بتوانند در سایه تلاش هوشمندانه و عدالت اجتماعی به زندگی با استاندارهای بالا دست پیدا کنند. هدف آرمانی ما داشتن یک میلیون عضو میلیون دلاری است و به همین خاطر تمام سعی خود را می کنیم تا بتوانیم آموزش ها و محصولاتی ارائه کنیم که بتواند هر عضو را به زندگی با استاندارهای بالا هدایت کند.اگر تو دوست عزیز سایت میلیون دلاری را ارزشمند و راهگشا یافته ای می توانی آن را با دوستانت به اشتراک بگذاری.

تمام آنچه برای کسب اولین درآمدهای میلیونی نیاز دارید، در اینجا گنجانده شده است.

میلیون دلاری

مسیر میلیون دلاری

در این سلسله آموزش ها جواب این سوالات میلیون دلاری را خواهید یافت

این مسیر را طی کنید تا گام به گام،موفقیت، ثروت، آزادی و بی نیازی را تجربه کنید…

۱- تست ثروت
۲- الان کجا هستم
۳- کجا باید بروم
۴- ثروت میلیون دلاری چیست و مسیر ثروت چه جوری است ؟
۵- چگونه باید این مسیر را طی کنم؟
۶- چه چیزهایی در این مسیر باید با خود بردارم؟
۷- با چه کسانی باید همراه شوم ؟
۸- از چه چیزهایی باید دوری کنم ؟
۹- چه چیزهایی باید یاد بگیرم؟
۱۰- چه کارهایی باید انجام دهم؟
۱۱- با چه کسانی باید مشورت کنم؟
۱۲- چه کمک هایی نیاز دارم؟

برای اولین گام و دریافت آموزش های ویژه در عضو سایت شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت عضو خبرنامه سایت شوید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *