مسیر میلیون دلاری
مهر ۱۷, ۱۳۹۷
ساده ترین روش موفقیت چیست؟
آبان ۱۱, ۱۳۹۷
نمایش همه

گام به گام تا ثروت-گام اول

شما یک ثروتمند زاده شده اید. فقط مشکل اینجاست که اکثر مردم به طور موقت دچار کمبود پول می شوند.

باب پراکتور

مقدمه:

شما به زمین نیامده اید تا در کمبود غرق شوید، شما به دنیا آمده اید تا فراوانی را با تمام عظمتش لمس و زندگی کنید.همه انسان ها این اجازه را دارند تا به تمام برکات و نعمت های الهی دسترسی داشته باشند. همه می توانند ثروتمند شوندو کسی برای ثروتمند شدن انتخاب نمی شود. تنها چیزی که ممکن است شما را عقب نگه دارد، خود شما و باورهای غلط شما درباره پول است.

در سلسله مقالات گام به گام تا ثروتمندی سعی می کنیم تا مسیر دقیق رسیدن به ثروت، نعمت و خوشبختی را با هم مرور کنیم و با کمک هم این مسیر زیبا و الهی را طی کنیم. پس از مطالعه و شنیدن فایل صوتی و دیدن ویدئو های مرتبط دوستان خود را از نظرات خود مطلع کنید. متشکریم

تغییر باور اولین گام است

گام اول در راه ثروتمند شدن این است که به این باور برسید که شما حق ثروتمند شدن و لیاقت و توانایی به دست آوردن ثروت را دارید. کار روی باورهای ثروت ساز یک کار دائمی است و اگر قصد دارید تا فراوانی و ثروت را تجربه کنید باید هر روز روی افکار غالب ذهنی خود کار کنید و باورهای مخرب و قدیمی خود را اصلاح کنید.

بزرگترین ثروتمندان جهان به طور دائمی به طور خودآگاه و یا ناخودآگاه روی باورهای ثروت ساز خود کار می کنند چرا که می دانند ذهن تنها با نظام باورهای درست است که نتایج صحیح را به ارمغان می آورد.

واقعیت مهم این است که اصلاح باورهای غلط و کهنه گذشته بدون آگاهی و تمرین بی وقفه کار نشدنی است و ایجاد باورهای جدید به تلاش بی وقفه ای نیاز دارد. ما سعی کرده ایم در این سلسله مقالات ذهن شما را به طور دائمی با باورهای جدید ثروت ساز آشنا کنیم و امیدواریم در انتهای این مباحث شما به ثروت های دلخواه برسید.

ما بیش از ۱۵۰ باور غلطی که در میان عامه مردم در باره ثروت رایج است را شناسایی کرده ایم که در دوره گام های میلیون دلاری آن را در اختیار شما قرار داده ایم. می توانید از این قسمت به این باورهای اشتباه و مخرب آگاه شوید.

تکنیک ذهنی برای موفقیت مالی ( باب پراکتور )

اجازه بدهید به تکنیکی ساده از باب پراکتور بپردازیم که با استفاده از آن می توانید دست یابی به پول مورد نظرتان را از همین الان شروع کنید.

اولین کاری که می خواهم انجام بدهید این است که در ذهن خود تصور کنید که در اتاقی به همراه چند تن از دوستان خود نشسته اید . سپس مجسم کنید که به آنها اعلام می کنید خیال دارید تا ثروتمند شوید ، آنقدر پولدار که زندگی دلخواهتان را فراهم کنید.حالا تصور کنید این کار چه احساسی در شما ایجاد می کند. شاید مثل اکثر مردم این کار احساس ناخوشایندی را در شما ایجاد کند، آنقدر ناخوشایند که بخواهید حرف خود را پس بگیریدو به دوستان تان بگوئید شوخی کرده اید.اما بدانید که اشخاص ثروتمند وقتی صحبت از پول به میان می آید به هیچ عنوان معذب نمی شوند.

حتماً می پرسید: چرا؟ شاید بدیهی ترین پاسخ این باشد : به این علت که آنها  کلی پول دارند! اما این پاسخ صحیح نیست. باید بدانید که حقیقتاً پولدار بودن این افراد باعث نشده که از پول خوششان بیاید، بلکه چون از پول خوش شان می آید، پولدار شده اند.

به عبارت دیگر ، یکی از دلایلی که باعث شده است افراد متمول ، پولدار شوند این است که ذهنیت رفاه و فراوانی را در خود ایجاد کرده اند.بنابراین اگر می خواهید ثروتمند شوید باید ذهنیت رفاه و فراوانی را در خود ایجاد کنید.

ثروتمندان اعتقادات خاصی را به وجود می آورند که موفقیت را افزایش می دهند:

در ادامه شما با باورهای مشترک ۳۵۵ تن از ثروتمندان جهان آشنا می شوید که همگی به آن ایمان دارند و آن را تکرار می کنند.

 1. من باید یاد بگیرم.

 2. من مسئول شرایط زندگی ام هستم

 3. پول و ثروت خوب است.

 4. فراوانی پول و ثروت وجود دارد.

 5. هر کس توانایی تبدیل شدن به یک ثروتمند را دارد. من می توانم ثروتمند باشم

 6. من می توانم هر مشکلی را حل کنم

 7. من می توانم بر هر مانعی غلبه کنم.

 8. من شانس خودم را ایجاد می کنم

 9. فرصت ها در همه جا هستند

 10. فرصت مخفی است. من باید بروم و آن را پیدا کنم و اقدام کنم.

 1. باید احترام کسب کنم

 2. شکست فقط راه دیگری برای یادگیری است.

 3. ناکامی مرحله سختی برای موفقیت است.

 4. خطر، ریسک خوبی است.

 5. بدهی خوب و بدهی بد وجود دارد.

 6. هیچکس مرا موفق نمی کند. من فقط می توانم موفق شوم اگر دیگر افراد موفق را به خود جذب کنم.

 7. من می توانم چیزی را که ذهنم به آن می رسد را انجام دهم.

 8. زمان ارزشمندترین منبع است. من باید از زمان خودم استفاده کنم. از دست دادن زمان گناه بزرگی است.

 9. کبوتر با کبوتر، باز با باز. من از مردم سمی اجتناب خواهم کرد و افراد موفق را به خود جذب خواهم کرد.

 10. رویاها و اهداف پایه های نردبان موفقیت است.

 11. اگر به دیگران کمک کنم موفق خواهم شد.

 12. اگر زندگی دیگران را بهبود ببخشم، زندگی ام را بهبود خواهم داد.

 13. همیشه باید از انتظارات دیگران فراتر بروم .

 14. من در کنترل افکار و احساساتم هستم

 15. هرگز رویایم را ترک نمی کنم

 16. موفقیت مدتی طول می کشد

 17. من باید بیش از همیشه درآمد داشته باشم.

 18. من شگفت انگیز و غیر قابل توقف هستم.

اگر می خواهید در زندگی موفق شوید، اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید باورهایی را که در حال حاضر داشته اید را درک کنید و سپس دست به عمل جراحی باورهای کهنه و کثیف درون ذهن خود بزنید، برای یک هفته، در یک دفترچه یادداشت، هر اعتقادی که در سرتان می آیدرا بنویسید. این تمرین آگاهی،  شما را قادر می سازد تا هرگونه باورهای محدود کننده ای که احتمالا شما را در زندگی پشت سر می گذارند جدا کنید. هنگامی که این اعتقادات محدود شده را شناسایی کرده اید، وقت آن است که آنها را حذف کنید و باورهایی را اضافه کنید که باعث می شود که شما ثروتمند شوید و موفق شوید.

 

چگونه اعتقادات محدود کننده و باورهای موفقیت سمی را حذف کنید؟

در ادامه من چند نکته کلیدی برای حذف باورهای سمی برایتان می نویسم گرچه باورها به همان زمانی که برای کاشت آنها صرف کرده اید نیاز دارند تا به طور کامل اثرشان بی رنگ شود و تاثیرات آن از بین برود.

 1. مشارکت با افرادی که اعتقادات محدود را ندارند و دارای اعتقادات موفقیت هستند که می خواهید اتخاذ کنید.

 2. کتاب ها و مقالاتی در مورد میلیونرهای خود ساخته به دفعات مطالعه کنید.

 3. کتاب و مقالات الهام بخش را به دفعات مطالعه کنید.

 4. گوش دادن به پادکست های الهام بخش.

 5. تکرار جملات تاکیدی روزانه در رابطه با باورهای موفقیتی که شما می خواهید به اتخاذ کنند.

 6. مراقبه و تمرکز بر باورهای موفقیت جدید خود (۱۰-۱۵ دقیقه در روز ).

اعتقادات موجود شما در طول سالها شکل گرفته است. برنامه ریزی سیستم اعتقادی شما مدت زمانی طول می کشد. حتماً می پرسید چه مدت؟ حداقل یک سال باید به این امر اختصاص دهید. اما این سرمایه گذاری یک ساله سودی بلند مدت را برای بقیه زندگی  شما خواهد پرداخت و آینده از شما سپاسگزار خواهد بود.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *