قانون انرژی متمرکز چگونه شما را به موفقیت می رساند؟

توجه - تمرکز-focus - موفقیت
قانون توجه متمرکز (قانون سوم ساده ترین روش موفقیت )
اسفند ۶, ۱۳۹۷
قوانین ساده موفقیت
فرمول علمی برای موفقیت
اسفند ۱۲, ۱۳۹۷
نمایش همه

قانون انرژی متمرکز چگونه شما را به موفقیت می رساند؟

قانون انرژی متمرکز (چهارمین قانون ساده ترین روش موفقیت )

راز انرژی نامحدود موفق ترین افراد تاریخ چیست؟

مدرس: احمــد رضـایی

مانی تراپیست- کارآفرین

ساده ترین روش موفقیت شامل قوانینی است که برای اولین بار توسط سایت میلیون دلاری در ایران تدریس می‌شود و حاوی جلسات آموزشی کامل تئوری و عملی است. در این جلسات به‌هم‌پیوسته شما با مبانی ساده موفقیت و سیستم‌های ساده موفقیت مالی آشنا می‌شوید و می‌توانید با  تمرین‌هایی که برای شما ارائه می‌شود به‌طور ۱۰۰% موفقیت را ساده کنید .

 

در درس قبل در مورد قانون توجه متمرکز صحبت کردیم. اگر این درس را مطالعه نکرده اید از این قسمت به آن دسترسی دارید.اما در این مقاله به یک قانون مهم دیگر برای ساده سازی موفقیت اشاره می کنیم.

 

قانون انرژی متمرکز( The Law of Focused Energy )

اپرا وینفری می گوید : (داشتن) شور و شوق (نوعی) انرژی است. قدرتی را احساس کنید که از تمرکز بر آنچه که باعث برانگیختن شما می شود بوجود می آید.

 

قانون انرژی متمرکز بیان می کند که برای انجام چیزی شماباید انرژی کافی بر روی آن متمرکز کنید تا زمانی که انجام پذیرد.

آیا تفاوت بین یک چاقو و یک سنگ صخره ای را می دانید؟

اکثراً به سادگی می گویند که “چاقو تیز و برنده است و سنگ نیست.”

این کاملا درست است، اما چه چیزی یک چاقو را تیز می کند؟ دقیقا چه چیز جوهر تیز بودن است؟

به سادگی دلیل تیزی چیزی، آن است که انرژی متمرکز ایجاد می کند. لبه چاقو به شما اجازه می دهد که انرژی حرکات دست خود را بر روی یک نقطه متمرکز کنید.سطح بسیار کوچکتر لبه چاقو  شما را قادر به انجام نفوذ و تاثیر برش بیشتر با انرژی کمتر می کند. بگذارید خودمان این مورد را آزمایش کنیم.

 

تمرین: به آشپزخانه بروید و موارد زیر را تهیه کنید:

چاقوی تیز -یک قاشق- یک جعبه مقوایی (یک جعبه غلات)

جعبه مقوایی را بردارید و با قسمت پهنای قاشق آن را سوراخ کنید. توجه داشته باشید که چگونه انرژی زیادی باید برای انجام این کار صرف کنید . اگر نمیتوانیدجعبه را سوراخ کنید  بازهم چندین بار امتحان کنید. پس از آن همین جعبه مقوایی را انتخاب کنید و سعی کنید با چاقو آن را سوراخ کنید. توجه داشته باشید چقدر انرژی برای سوراخ کردن جعبه لازم است.

آنچه شما تجربه کردید، انرژی متمرکز بود که در سطح قاشق پخش شده است. هنگامی که چیزی را با آن برش می دهید، انرژی شما در بین بسیاری از نقاط گسترش می یابد.اما در مورد چاقو برعکس است چون انرژی شما در نقاط کمتری نفوذ می کند و باعث اثر مضاعف می شود.

 

زیبایی قانون انرژی متمرکز  در این است که در مورد اکثر اعمال ما صدق می کند.و برای هر چیز می توانید به کار ببرید.

یک تبر تیز می تواند صدها درخت را قطع کند و یک تبـر تیز نشده حتی یک درخت را نمی تواند بیاندازد.اشعه تمرکز یافته انرژی خورشید می تواند باعث ایجاد آتش شود.انرژی افکار متمرکز یک راهب می تواند جسمی آهنین مانند قاشق را خم کند. انرژی تمرکز یافته ذهنی یک استاد می تواند باعث هیپنوتیزم و بخواب رفتن شما شود . انرژی تمرکز یافته شما روی یک هدف می تواند به سرعت شما را به نتایج درخشان برساند.

راز قدرت انرژی متمرکز  حتی در اهرام ثلاثه مصر باستان مشهود است . دانشمندان کشف کردند که هرم جیزه انرژی الکترومغناطیس را به سوی مقبره فرعون متمرکز می کند.می توانید توضیحات کامل را در این مقاله علمی مطالعه کنید.

 

لیــزر یک انرژی متمرکز  است که می تواند باعث نفوذ حداکثری در اجسام حتی فولادین شود و باعث برش آن شود  و یا می تواند با دقت بی نظیر کنترلی روی سلولهای بدن برای جراحی پیشرفته به کار رود .

بنابراین برای استفاده از این قانون سعی کنید به همراه قوانین قبل، انرژی خود را روی مهمترین اهدافتان متمرکز کنید و از هدررفت انرژی تان در طول روز برای بسیاری از امور غیر مهم مانند مشاجره ها – افکار مزاحم منفی – تنش های روحی – بیهوده کاری ها – دوباره کاری ها و هر آن چیزی که می تواند انرژی شما را بدزدد، اجتناب کنید.

از مصاحبت با افرادی که انرژی شما را تحلیل می برند خصوصا افراد منفی دوری کنید و مکان کار و زندگی خود را با استفاده از چیدمان درست و انتخاب صحیح به مکانی برای تقویت انرژی تمرکز یافته تبدیل کنید.فنگ شویی علم چیدمان بر اساس انرژی است و علم رنگ شناسی به شما کمک می کند تا انرژی خود را تقویت کنید.

 

 

 

در قسمت بعدی به یک قانون موفقیت ساده دیگر اشاره می‌کنم که قدرت تمرکز شما را روی بعد دیگر وجودتان مهیا می کند.

لیست درس های دوره ساده ترین روش موفقیت :

درس ۱ : قانون خط مستقیم

درس ۲ : قانون چشم انداز روشن 

درس قبل: قانونتوجه متمرکز

درس بعد : فرمول علمی برای موفقیت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *