گام به گام تا ثروت-گام اول
اکتبر 20, 2018
چشم انداز روشن -درس دوم (ساده ترین روش موفقیت)
نوامبر 4, 2018
نمایش همه

ساده ترین روش موفقیت چیست؟

ساده ترین روش موفقیت چیست؟

چگونه از ساده ترین راه به موفقیت برسید؟

 

مدرس: احمـد رضایی
مانی تراپیست- کارآفرین

 

ساده ترین روش موفقیت شامل قوانینی است که برای اولین بار توسط سایت میلیون دلاری در ایران تدریس می‌شود و حاوی جلسات آموزشی کامل تئوری و عملی است. در این جلسات به‌هم‌پیوسته شما با مبانی ساده موفقیت و سیستم‌های ساده موفقیت مالی آشنا می‌شوید و می‌توانید با  تمرین‌هایی که برای شما ارائه می‌شود به‌طور ۱۰۰% موفقیت را ساده کنید .

اصول ساده ترین روش موفقیت، بسیار حیرت‌انگیز است و گاهی انسان را فریب می‌دهد.

 

ساده ترین روش موفقیت

 • آیا شما انسان پرمشغله‌ای هستید؟
 • آیا نمی‌دانید چه راهی را برای خوشبختی و رفاه و سلامتی طی کنید؟

  • آیا باوجود مطالعه زیادی که دارید اما نمرات پایینی می‌گیرید؟

 • آیا حسابداری هستید که هزاران پرونده بازدارید؟

 • آیا مدیری هستید که مجبور هستید هرروز بیش از ۱۸ ساعت کارکنید و کارهای ناتمام بسیاری دارید؟

 • آیا نویسنده‌ای هستید که بعد از یک سال هنوز کتابتان را تمام نکرده‌اید؟

 • آیا مادری هستید که کارهای زیادی در خانه دارید که انگار تمامی ندارند؟

 • و آیا شما انسانی هستید که می‌خواهید به ساده‌ترین شیوه مسیر موفقیت را طی کنید؟

پس به شما قول صادقانه می‌دهم که  ساده ترین روش موفقیت می‌تواند تمام‌ مسیر موفقیت در هر کاری را به شما نشان دهد.

من احمدرضایی هستم و خوشحالم که شما اینجا حضور دارید و از شما دعوت می‌کنم تا پا در مسیری بگذارید که خروجی آن موفقیت ۱۰۰ درصدی است. شما در این آموزش‌ها با اصول ۵ گانه ساده‌سازی و دروس تکمیلی در ۱۸ جلسه آشنا می‌شوید و بعد در حوزه‌های مختلف چون موفقیت، موفقیت مالی و جهش فردی به اوج خواهید رسید.

برگه‌های تمرینی و تمرینات مرحله‌به‌مرحله از شما انسان قدرتمندی خواهد ساخت. به شما قول می‌دهم که تاکنون چنین مطالب تأثیرگذاری را نشنیده باشید و چنین اصولی را اجرا نکرده باشید. این اصول درخشان را به شما دوست عزیز میلیون دلاری هدیه می‌کنم و امیدوارم که بزرگ‌ترین موفقیت‌ها را در مسیر زندگی به دست بیاورید.

 •  ما پنج درس پایه‌ای داریم که فقط آموزش است و سپس ۱۳ آموزش تکمیلی را به همراه دستورالعمل و برگه تمرینی ارائه خواهیم کرد.

 • با من و هزاران نفری که  ساده‌ترین مسیر موفقیت  را طی می‌کنند همـراه شو و آینـده رؤیایی‌ات را از همین‌الان شاهد باش.

 

درس ۱
قانون اول ساده ترین روش موفقیت چیست؟

قانون خطوط راست:

ساده ترین روش موفقیت

قانون خطوط مستقیم می‌گوید: کوتاه‌ترین مسیر بین دونقطه خط مستقیم است.”
شما احتمالاً قبلاً این قانون را شنیده‌اید. این‌یکی از اصول اساسی هندسه است.
واقعاً ساده است.

سال ها پیش در کودکی به من یاد داده بودند که بهترین راه رسیدن به موفقیت الزاماً ساده ترین و بدون دردسر ترین و سریع ترین و مستقیم ترین راه نیست. این گونه به من فهمانده بودند که برای داشتن چیزی باید مسیری طولانی را طی کنی و یا به زحمت چیزی را به دست بیاوری. 

مسیر موفقیت پر از پیچ و خم است و سالها زمان نیاز است که به موفقیت دست پیدا کنی. مسیر ساده ای برای موفقیت نیست و باید پیچ و تابهای بسیاری را در این راه تحمل کنی.

اما در این درس به شما خیلی ساده می گوئیم که ساده ترین روش موفقیت حتما مستقیم ترین روش است.ما در بسیاری از موقعیت های زندگی  این قانون ساده  را استفاده می کنیم.

اگر می‌خواهید از تهران به  شیراز بروید، ساده‌ترین مسیر مستقیم را انتخاب می‌کنید. شما هر گز از مسیر مشهد به آنجا نمی‌روید. به‌طور مشابه، اگر شما می‌خواهید نتیجه خاصی کسب کنید، هیچ قدم اضافی را اضافه نمی‌کنید. شما ساده‌ترین و مستقیم‌ترین مسیر را انتخاب می‌کنید.

متأسفانه، زمانی که ما در حال تلاش برای به دست آوردن چیزی هستیم تمایل به اضافه کردن مراحل اضافی داریم که این گام‌های اضافی مانع از دست رفتن خواسته‌های ما می‌شود. درباره انجام این قانون در ادامه بیشتر یاد می‌گیرید.

اگر این قانون را کاملاً متوجه نشدید، می‌توانید با تمرین زیر آن را درک کنید.

تمرین های لذتبخش ساده ترین روش موفقیت

ممکن است در ابتدا برایتان مضحک به نظر برسد، اما مشکلی نیست می‌توانید در حین انجام آن به این تمرین بخندید. یک دلیل قانع‌کننده دارم که چنین تمرین‌هایی را در نظر می‌گیرم و آن ایجاد حس و حال درونی و انرژی شادی‌بخش شماست تا ذهن شما ساده‌تر وارد جریان  آموزش ساده ترین روش موفقیت بشود.

به‌هرحال از شما می‌خواهم این تمرینات را دقیقاً انجام دهید و از درس‌ها لذت ببرید. اگر ۱۰% این تمرینات را انجام دهید تنها به‌اندازه ۱۰% و نه بیشتر نتیجه خواهید گرفت.

خُب بیایید تمرین را شروع کنیم.
برای این تمرین شما نیاز دارید:
الف:  یک لیوان آب
ب:  یک تایمر
هدف شما: یک جرعه آب

این‌یک هدف ساده است، اما یک نقطه عمیقاً مهم را نشان می‌دهد.
بسیار خوب در اتاقی قرار بگیرید که یک میز روبروی شماست و روی آن یک لیوان آب  وجود دارد:

الآن، تایمر خود را پیدا کنید تا ببینید با کدام‌یک از دو روش زیر هدف بیشتری را در کمترین زمان به دست می‌آورید.

روش۱ – افسونگری و سحر و جادو

تایمر را روشن کنید
به لیوان آب  مقکه درمقابل شماست نگاه کنید و توجه خود را ثابت نگه‌دارید.
چشمان خود را ببندید و  کمی برای آب دعا بخوانید. بگوئید: «من از نیروی جهانی در آسمان می‌خواهم که این آب را دردهان من جاری کند.”

برای لحظه‌ای آنجا بنشینید و امیدوار باشید که کائنات یا آنچه به آن اعتقاددارید، آب را برای شما به ارمغان می‌آورد. به نتیجه توجه داشته باشید!
بعداً، به لیوان فریاد بزنید و  بگوئید»: هی تو شیشه  احمق پر از آب! به شکمم برو! ”
یک‌لحظه منتظر بمانید و ببینید که آیا طبق گفته شما اتفاق می‌افتد.

حالا با شیرین‌زبانی با آب صحبت کنید. بگوئید، «سلام آب خوشمزه و نوشیدنی عزیز. چرا نزدیک دهان من نمی‌آیی تا من تو را نوش جان‌کنم؟
یک‌لحظه صبر کنید و ببینید که آیا آب دردهان شما قرار می‌گیرد؟

سپس، به آب بگویید، من یک‌میلیون تومان برای یک برنامه آموزشی هزینه کردم که من را بدون هیچ کار خارق‌العاده‌ای به  اهدافم برساند. در این برنامه ها گفته شده فقط به چیزی فکر کنید و آن چیز محقق می شود پس باید الان به خوردن تو فکر کنم و تو در دهانم قرار گیری.

ببینید آیا شما به‌اندازه کافی آب را تحت تأثیر قرار داده‌اید که آب به دهانتان سرازیر شود؟

سرانجام به آب نگاه کنید و برخی از اندیشه‌های مثبت را تکرار کنید. لبخند بزنید و احساس اطمینان کنید که اگر در مورد آن به‌طور مثبت فکر کنید، آب دردهان شما جاری خواهد شد.
اکنون کرونومتر خود را متوقف کنید و زمان را یادداشت کنید. همچنین نتیجه نهایی را در نظر بگیرید.

روش۲ – خط راست

۱-تایمر خود را شروع کنید

۲-آب را بلند کنید و یک جرعه سر بکشید و لیوان  را پایین بگذارید.

اکنون کرونومتر خود را متوقف کنید و به زمان، نتیجه و تفاوت زمانی دو تمرین توجه داشته باشید.همچنین توجه داشته باشید که در انتهای روش # ۱ شما دردهان خود آب نداشتید.این قدرت ساده و واضح خطوط راست است.

هر چیزی که شما در زندگی می‌خواهید، تحت این قانون قرار دارد. سریع‌ترین و مستقیم‌ترین مسیر را پیدا کنید و هر  آن چیزی که تصور کنید مال شما خواهد شد. این به نظر بسیار واضح است، درست است؟ چرا همیشه زندگی ما مثل این نوع زندگی نیست؟

مشکل این است که شما هرروز با حواس‌پرتی‌هایی غافلگیر می‌شوید مخصوصاً زمانی که خط مستقیم کاملاً مشخص نیست. علاوه بر این، جهان پر از شارلاتان‌هایی است که در تلاش است تا به شما تفکر خرافاتی را بفروشند.

بنابراین شما آموزش‌دیده‌اید که باور کنید بسیاری از اقدامات غیرضروری، ضروری هستند. ما در مورد چگونگی مقابله با این مشکلات در طول جلسات صحبت خواهیم کرد.

ساده ترین روش موفقیت موردانتقاد واقع خواهد شد!

بااین‌حال، قبل از ادامه، اجازه دهید به چیزی که ممکن است برای برخی از کسانی که این دوره را در نظر می‌گیرند صحبت کنم. برخی از افراد باایمان یا معنوی ممکن است در آخرین تمرینات سرخورده شوند.

آن‌ها ممکن است احساس کنند که من سعی می‌کنم که سیستم اعتقاداتشان را از بین ببرم.این مورد در همه موارد صدق نمی‌کند. صرف‌نظر از ایمان یا اعتقادات شما، نمی‌توانید از ضرورت داشتن اقدام خودتان طفره بروید.


اگر فرد معتقد به اصول دینی باشید حتماً می‌گویید که خداوند روزی هر کس را ضمانت کرده است و به قول شاعر هر آن‌کس که دندان دهد نان دهد؛ اما بدانید که ایمان بدون عمل، ایمانی مرده است و خداوند می‌فرماید که از تو حرکت و از من برکت!

 حضرت رضا (ع) می‌فرماید: شخصی از خدا توفیق بخواهد اما کوشش ننماید خود را مسخره کرده؛ و حتی بودا گفته است: نجات خودت را با انجام دادن بساز.

 

تمام مسیرها جزئی از یک خط مستقیم هستند

بسیار خوب این نکته را خوب درک کنید که در درازمدت با وجود تمام انحرافاتی که در ساده ترین روش موفقیت ایجاد خواهد شد شما درصورتی‌که به این اصل پایبند باشید، یک خط راست را خواهید دید.

هر چه از بالاتر نگاه کنید پیچ‌وتاب‌های مسیر رودخانه بیشتر به شکل یک خط مستقیم دیده می‌شود. حرکت یک هواپیما بااینکه بارها و بارها از مسیر اصلی منحرف می‌شود بازهم در کل، یک خط مستقیم را نشان می‌دهد.

شما هم دوست عزیز من اگر این جلسات را پی گیری کنید مطمئن باشید با همه پستی‌وبلندی‌های راه و از خط خارج شدن‌ها بالاخره در کوتاه‌ترین و مستقیم‌ترین مسیر به موفقیت خواهید رسید.من این مسیر را برای شما ضمانت می‌کنم.

ما در ادامه به شما ساده ترین روش موفقیت مالی را نیز نشان خواهیم داد 

اگر دوست دارید که در ساده ترین روش موفقیت همراه من و دیگر دوستانت باشی حتماً در این دوره رایگان ثبت‌نام کنید و با هزاران نفری که این مسیر را طی می‌کنند هم‌سفر شوید. مقاله بعدی تنها برای افرادی که در سایت ثبت‌نام کرده باشند قابل‌مشاهده است…

 

 

لیست درس های دوره ساده ترین روش موفقیت :

درس اول : قانون خط مستقیم 

درس دوم : قانون چشم انداز واضح 

درس سوم: قانون توجه متمرکز

درس چهارم : قانون تمرکز انرژی

درس پنجم : فرمول علمی برای موفقیت

درس ششم : دید در شب ( چگونه در هر شرایطی هدف خود را شناسایی کنیم ؟)

درس هفتم:نشانه گیری بی انتها ( چگونه  همیشه هدف را در زاویه دید خودقرار دهیم ؟)

درس هشتم : غافلگیری سریع (سریعترین روش حمله به سمت هدف )

درس نهم : دو عمل اجتناب ناپذیر موفقیت

درس دهم : سه منبع انرژی برای موفقیت سریع

درس یازدهم :قدرتمندترین مسیر برای موفقیت

درس دوازدهم :دو تصمیم مهم زندگی شما

درس سیزدهم :پرکسیس  

درس چهاردهم : کابین خلبان ۱

درس پانزدهم :کابین خلبان ۲ 

درس شانزدهم : اولین روز اوج گیری

درس هفدهم : روش تحقق اهداف بینهایت بزرگ 

درس هجدهم : آخرین روز تمرین و اولین روز شروع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *